Powrót do aktualności

Rozpoczęliśmy współpracę z Głosem Seniora i Ogólnopolską Kartą Seniora

08.11.2021

W piątek 5 listopada br. rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem MANKO oraz Głosem Seniora. Od teraz uczestnicy programu Ogólnopolska Karta Seniora otrzymają zwolnienie z opłaty aktywacyjnej w wysokości 98 zł, przy podpisaniu umowy na opaskę telemedyczną z przyciskiem SOS i kartą SIM.

Opaskę telemetryczną obsługuje Całodobowe Centrum Operacyjno–Pomocowe (COP), dzięki któremu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ratownicy medyczni nadzorują na dedykowanej platformie stan zdrowia podopiecznych i w każdej chwili mogą udzielić im pomocy.

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury. Ogólnopolską Kartą Seniora posługuję się już ponad 150 tysięcy Seniorów w Polsce.

Stowarzyszenie MANKO  to organizacja pozarządowa, inicjator kampanii społecznych i wydawca magazynów. Jest organizatorem licznych kampanii społecznych oraz wydawcą magazynów, takich jak Miesięcznik Studencki MANKO, Głos Seniora, Myśl Zdrowo, czy Obywatelski Kraków.