Opieka długoterminowa

Długoterminowa opieka domowa to opieka nad obłożnie i przewlekle chorymi przebywającymi w domu, którzy ze względu na istniejące problemy zdrowotne wymagają udzielania systematycznych świadczeń pielęgniarskich. Spółka posiada w tym zakresie podpisane wieloletnie umowy z NFZ w czterech lokalizacjach, w województwach małopolskim i świętokrzyskim.

Fizjoterapia ambulatoryjna wykonywana przede wszystkim w domu pacjenta. Oddział w Busku–Zdroju dysponuje zapleczem do organizacji turnusów rehabilitacyjnych. W pięknej miejscowości, nasza nowoczesna placówka została wyposażona w sprzęt rehabilitacyjny nowej generacji, który zapewni obsługę na najwyższym, światowym poziomie. Posiadamy przychodnie, 5 gabinetów, kompleksowe wyposażenie do kontraktowania z NFZ w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej.

Doświadczony personel służy poradą wskazując najbardziej kompleksowe zabiegi, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Nowoczesne wnętrza i miła atmosfera zapewniają pełen komfort zabiegów. Do dyspozycji pacjentów oddajemy szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym.

 

Placówka świadczy kompleksowe usługi z zakresu:

 

 

fizykoterapii

 

 

kinezyterapii

 

 

masaży

 

 

hydroterapii

 

 

specjalistycznych porad lekarskich

 
 

usług pielęgniarskich